Lifestyle

Zakopane – idealne miejsce na wieczór panieński!

Zakopane to jedno z najbardziej klimatycznych miast w Polsce. Wiele osób wybiera je do zorganizowania swojego wesela, imprezy urodzinowej czy wieczoru panieńskiego. Wszystkie uroczystości można spędzić w pięknych restauracjach, w których serwuje się tradycyjne, górskie przysmaki.

Co może zaoferować Zakopane?

Zakopane, poza doskonałym jedzeniem przygotowywanym zgodnie z tradycyjnymi, góralskimi recepturami, oferuje wiele ciekawych atrakcji. Jedną z nich są znane w całej Polsce Krupówki. Jest to niewielki deptak w centrum miasta, który już sam w sobie jest niezwykle urokliwy. Na nim można urządzić wyjątkową sesję zdjęciową przy mostku, wynająć dla siebie dorożkę lub udać się do znajdującego się niedaleko legendarnego kina Giewont na wieczorny seans.
W okresie zimowym ogromną atrakcją są także stoki narciarskie i lodowiska. Oba takie obiekty znajdują się powyżej centrum. Stok narciarski nie jest stromy, a tuż pod nim jest wypożyczalnia nart, dzięki czemu można z łatwością skorzystać z niego zaraz po przyjeździe. To doskonałe miejsce dla osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji zjechać z ośnieżonej góry. Całość jest bardzo dobrze oświetlona, co dodatkowo podwyższa bezpieczeństwo tego miejsca.

Jaki lokal wybrać na zwieńczenie wieczoru panieńskiego?

Bez względu na to, jaką atrakcję się wybierze, ostatecznie nie wypada nie skorzystać z usług gastronomicznych. Wieczór panieński szczególnie dobrze zakończy się w restauracji na dachu w Zakopanem. Takie miejsce proponuje Góralski Browar. To lokal znajdujący się w centrum Krupówek, tuż nad salonem gier i Be Happy Museum. Zapewni wspaniałą atmosferę i dobre potrawy dla wszystkich uczestniczek tego wyjątkowego wydarzenia.
Podczas rezerwacji lokalu koniecznie trzeba zwrócić uwagę na menu. Pod tym względem Góralski Browar wypada nienagannie, ponieważ w karcie goście znajdą wszystko, na co mogliby mieć ochotę. Znajdują się w niej tradycyjne dania góralskie, ale także bardziej uniwersalne potrawy, takie jak makarony, pizza czy burgery. Nie brakuje też dań wegańskich.

O czym należy pamiętać, rezerwując lokal na wieczór panieński?

Zakopane to miasto wybierane przez wiele osób na organizowanie różnego rodzaju imprez okolicznościowy, dlatego stolik trzeba zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Podczas wstępnych ustaleń z menadżerem sali należy podać liczbę gości, którzy będą obecni oraz dania, które mają zostać przygotowane. Dzięki temu nie zaskoczysz kuchni i nie dojdzie do sytuacji, w której podanie wybranych potraw nie będzie możliwe.
W Góralskim Browarze nie brakuje także smacznego alkoholu i doskonałych deserów. Dzięki tym wszystkim elementom wieczór panieński urządzony w restauracji na dachu w Zakopanem będzie niezapomniany. Szczególnie urokliwy będzie widok na Tatry, który zapiera dech w piersiach.